אקוסטיקה מבנית

ייעוץ ותכנון בנושאי אקוסטיקה לבניינים – פנים וחוץ מבני מגורים, משרדים, אוניברסיטאות, מבני תעשייה מבני ציבור ואולמות. השירות ניתן על ידי מומחי החברה המביאים איתם ניסיון רב ומגוון כמו גם לווי צמוד ומדויק לצרכי הפרויקט.

תכנון מבוסס אקוסטיקה מבנית נותן מענה למפגעי רעש פנימיים כגון רעש ממזגנים, משאבות, מעליות, צנרת ובעיות בבידוד האקוסטי אחרות המהוות בסיס להשלמת תכנון המבנה כולו על פי הצרכים, היעדים, התקנים והתקנות הנדרשים.
הייעוץ עונה במדויק על צרכי התוכנית, בכדי ליצור אקלים אקוסטי איכותי במפרט מותאם לצורכי המקום, על פיו ניתן ליישם את הפתרונות האקוסטיים בתוכנית לשביעות רצון הלקוח.
כמו בכל פרויקט מורכב, כדאי שתעמוד לצידכם חברה המתמחה בהיבטים מגוונים של אקוסטיקה, רעש ורעידות. כחלק מצוות התכנון של הפרויקטים, לחברת אקו הנדסת סביבה ואקוסטיקה בע"מ, מוניטין רב בליווי, יעוץ, עריכת חוות דעת, הכנת נספחים אקוסטיים מקצועיים ואמינים לצורך אישור תכניות בינוי תוך שימת דגש על חופש הפעולה של המתכננים, האדריכלים ובעלי המקצוע האחרים, עריכת מדידות ומתן הנחיות לתכנון מפורט בכל שלבי העבודה ועד לסיומה. לחברה ניסיון רב שנים בקידום תהליכי קבלת אישורים הנדרשים בכל שלבי תהליך העבודה.

תכנון אקוסטי פנימי

איצטדיון סמי עופר

קרדיט לקריית הספורט והבילוי חיפה בע״מ

דילוג לתוכן