חוות דעת משפטיות

למהנדסים היועצים בחברת אקו ניסיון רב במתן חוות דעת אקוסטיות לבין המשפט, הן כבוררים, שמונו מטעם בית המשפט, והן כעדים-מומחים, המגישים תצהירים מטעם אחד מצדדי התביעה כגון חברות ממשלתיות, ציבוריות ופרטיות וללקוחות פרטיים במסגרת סכסוך שכנים

 

שקט שקט תרדוף

כאשר מחלוקת בנושא רעש מגיעה אל תחומי בית המשפט כל צעד הוא בעל חשיבות רבה. אחד השלבים החשובים הוא בחירת היועצים, המשמשים את הצדדים כדי לתת תוקף מקצועי לטענתם המשפטית או משמשים את בית המשפט על מנת לבחון את התביעה באמצעות בעל מקצוע וידע רלוונטיים.

 

הניסיון מדבר בעד עצמו

כאשר אתם דנים בנושאים משפטיים וודאי תרצו לצדכם חברה, שלמהנדסים היועצים בה ניסיון רב במתן חוות דעת אקוסטיות לבין המשפט, הן כבוררים, שמונו מטעם בית המשפט, והן כעדים-מומחים, המגישים תצהירים מטעם אחד מצדדי התביעה.

 

חברת אקו שותפה לתהליכים משפטיים ותביעות לצד גורמים כגון רשות שדות התעופה ונת"ע, האחראית על הקמת הרכבת הקלה במטרופולין תל-אביב. חברת אקו פועלת רבות בתחום זה בתגובה לתביעות לפי סעיף 197 לחוק התכנון והבנייה, שהגישו תושבי הישובים מסביב לנמל התעופה בן גוריון נגד רשות שדות התעופה בנוגע לרעש הנובע ממתחם הנמל. בנוסף, חברת אקו משמשת כעדה-מומחית מטעם רשות שדות התעופה בדיונים בוועדות במחוז תל-אביב ובמחוז מרכז.

חברת אקו מלווה גם את חברת נת"ע בהתמודדות עם תביעות לפי סעיף 197, המוגשות על ידי התושבים המתגוררים בסמוך לתוואי הרכבת העתידי.

יש לציין, כי עבודה משמעותית בשני פרויקטים אלו נעשית גם מול השמאים שאמונים על הערכת גובה הפיצויים המגיעים לתובעים.

 

בנוסף, אנו מלווים מבחינה מקצועית תביעות נגד הביטוח הלאומי בנושא נזקי שמיעה כתוצאה מחשיפה לרעש גבוה במקום העבודה. בעזרת מדידות רעש, שנערכות במקום עבודת התובע, וחישובי רעש אומדים מהנדסי החברה את הרעש ואת מידת הנזק השמיעתי שנגרם לעובד וכותבים חוות דעת מומחה בנושא לבתי משפט.

 

חברת אקו מעניקה שירותי יעוץ אקוסטי במסגרת תביעה של דיירים את החברה הקבלנית שבנתה את ביתם או במסגרת סכסוך שכנים. חברת אקו תוכל לבצע עבורכם מדידות רעש מדויקות ולכתוב עבורכם חוות דעת מקצועית, שתפרט האם נעשתה עברה על החוק, והאם הרעש המטריד אכן עובר את המותר בתקנות ותהיה קבילה בבית המשפט.