רעש במקומות בילוי

לחברה ניסיון רב שנים בעריכת מדידות רעש ובקידום תהליכי קבלת אישורים סביבתיים להקמת מקומות בילוי. בנוסף, מהנדסי האקוסטיקה בחברת אקו מעניקים ייעוץ אקוסטי בתכנון פנימי של מקומות בילוי כגון מועדון ריקודים, פאב, בר, מסעדה ועוד.

 

מבלים בשקט

יציאה למקום בילוי, בתי קפה, מסעדות, מועדונים, מלונות, קניונים או מתקני ספורט, היא חגיגה של ממש. ומה כוללת החגיגה: ילדים צועקים, מוזיקה בעוצמה גבוהה עד שעות מאוחרות, רעש מכוניות שמחפשות חנייה, שלא לדבר על הרעש שיוצרים מזגנים וגנרטורים, שמאפשרים את הפעלת המקום.

 

עם זאת, חגו של הבליין הוא לפעמים מטרדו של התושב, ואין להתעלם מהעובדה כי הקמה או הפעלה של מקומות בילוי יוצרת לעיתים גם צד הנפגע מהרעש, שמתלונן לא פעם בפני הרשות המקומית או המשטרה בדרישה לעצור את פעילות האתר.

 

עומדים בתקנות

בתגובה, דורשות הרשויות מבעלי מקומות בילוי או ממתכנניהם, שהרעש במקום לא יחרוג מהתקנות כתנאי לכך שהמקום לא ייסגר או ייקנס. כאן נכנסת לתמונה חברת אקו. כמו בכל פרויקט מורכב, כדאי שתעמוד לצדכם חברה המתמחה בהיבטים מגוונים של אקוסטיקה ואיכות סביבה. לחברת אקו מוניטין רב בהכנת דוחות אקוסטיים מקצועיים ואמינים לצורך אישור, הקמה והפעלה של מקומות בילוי ופנאי תוך שימת דגש על חופש הפעולה של המתכננים, האדריכלים ובעלי המקצוע האחרים.

 

לחברה ניסיון רב שנים בעריכת מדידות רעש ובקידום תהליכי קבלת אישורים סביבתיים, על נתינתם אחראיות היחידות הסביבתיות ברשויות המקומיות, שעם אנשיהן אנו נמצאים בקשר רציף ופורה. בנוסף, מהנדסי האקוסטיקה בחברת אקו מעניקים ייעוץ אקוסטי בתכנון פנימי של מקומות בילוי כגון מועדון ריקודים, פאב, בר, מסעדה ועוד.

 

הייעוץ עונה במדויק על צרכי התוכנית ומאפשר לקבל מפרט המותאם לצורכי המקום, על פיו ניתן לבצע את מדידות הרעש והפתרונות האקוסטיים לשביעות רצון הלקוח.

 

פרויקטים שהיינו שותפים להם

קריית הספורט בחיפה ובדליית אל כרמל, המועדון הפתוח בשוק ויתקין, מסעדת המיני גולף בנתניה, מתחם הוד גיל בחדרה, גן אירועים "גן אליזה" בבנימינה, מתחם אירועים "כפר מכבי" סמוך לקריית אתא, מתחם אירועים לילדים "עולם הילדים של בני" בהרצליה, ועוד.